BaşlangıçMesele noktaları
birleştirmekte.

Marka denildiğinde aklınıza yalnızca güzel bir logo ve fantastik renkler gelmesin, bunların ötesinde şirketiniz ve müşterileri arasındaki her türlü etkileşim markanızın ta kendisidir. Bu anlayış tüm yaklaşımımızın temelini oluşturur. Buna bağlı olarak projelerimizde en iyi sonucu elde etmek için önceden belirlenmiş yedi adımı izleriz.

Başla →

TanışmaEee... ihtiyacımız nedir?

Başlangıçta sizi dinleyerek; işinizi, iletişim zorluklarınızı ve Natilus'tan ne beklediğiniz anlamaya çalışırız. Şirket sunumumuzu yapıp, kurumunuzun iletişim sorunlarını çözmede önerebileceğimiz hizmetlerimizi açıklarız.

İleri →

TanımlaYol haritası.

Bu aşamada ihtiyaçlarınızı tanımlar ve proje için bütçe alternatifli operasyon listeleri sunarız. Hangi hizmetlerin ve üretim yöntemlerinin sizin projenize uygun olduğunu belirlemenizde yardım ederiz.

İleri →

Teklifİş meseleleri.

Projenin kapsamını belirledikten sonra, gerçekte ne alacağınızı ve ne ödeyeceğinizi anlamanız ve onaylamanız için size bir bütçe önerisi sunarız. Projenin toplam masrafı ve ödeme yöntemleri onaylandığında ve gerçekleştiğinde Natilus harekete geçmeye hazırdır.

İleri →

BriefDerinlere inmek.

En iyi hikayelerinizi sizi en iyi tanıyanlar anlatır. Bu aşamada, işinizin özüne inip dinamiklerini ve ruhunu tamamen keşfetmek için sizinle yakından işbirliği yaparız. Doğru sonucu yakalamak için size markanız ve işiniz ile ilgili önceden belirlediğimiz bir dizi soru sorar ve tasarım projenizin brief'ini sizlerle birlikte hazırlarız.

İleri →

Fikirlerİmkânları keşfetmek.

Brierf’in analizi ve işlenmesi olan bu aşamada, yaratıcı imkânları bulmak için pazarınız, rakipleriniz ve alanınıza ait görsel referanslarınızla ilgili araştırmalar yapar ve sizinle paylaşırız.

İleri   →

TasarımHikayeler anlatmak.

Sihrimizin oyuna dâhil olduğu aşama tam da burası. Analiz sonuçlarıyla ilgili nihai kabule ve anlaşmaya vardığımızda, asıl işimize sıra gelir. Elde ettiğimiz bilgilerle müşterilerinize anlatmak üzere hikâyeler hazırlarız. Daha önceki aşamalarda mutabık kalınan kararlara dayanarak ustalıkla hazırladığımız tasarımları ve sanat eserlerini teslim ederiz.

Üretim aşamasında ortaklarımıza bütçe sunar ve üretimi gerçekleştiririz ya da müşteri tarafından seçilen üreticilerin önceki adımlarda alınan kararlara uygun üretim yapmasını sağlayacak iş takibi hizmeti sunarız.

İleri →

FeedbackVe sonuçlar.

Proje tamamlandığında işimiz bitmiş sayılmaz. Sürdürülebilir başarılar için şirketinize özel yarattığımız ürünlerden aldığınız memnuniyetleri ve bunun etkinliğini takip ederiz. Müşterilerimizle ileride tekrar çalışmak isteriz..

Son ↓